Rejsy statkiem po jeziorze Solina

4,7/5

Opis

Rejsy statkiem odbywają się co godzinę od godz. 9 do 18. Podczas rejsu godzinnego (pełne 60 minut) statek płynie obok Wyspy Zajęczej, w kierunku zapory wodnej w Solinie, przepływa obok WZW „JAWOR”, Martwego Lasu i opływa Wyspę Skalistą. Podczas rejsu dwugodzinnego statek płynie dodatkowo obok zatoki Victoriniego, Drzewa Wisielca i wpływa do Zatoki Czarnego.

 

Statek spacerowy TRAMP to były okręt wojenny, który pływał po Morzu Bałtyckim i służył w Marynarce Wojennej. W 1994 r. został przebudowany na statek pasażerski. Wyposażony jest w urządzenia nagłaśniające, przez które pasażerowie na życzenie informowani są o historii i ciekawostek związanych z Soliną.

Przystań TRAMP znajduję się obok dawnej przystani ATRIUM.

Na życzenie grup wycieczkowych trasy mogą być zmieniane i wydłużane. Możliwe jest również wynajęcie statku przez osoby indywidualne na dowolny okres i program (ogniska, grzybobranie, ślubowanie harcerskie, podróże poślubne itp.).

KONTAKT i REZERWACJA

Rezerwacja biletów – rejsów na specjalne zamówienie najlepiej pod numerami telefonów: 603 860 234, 604 484 715Rezerwacja

Statek Tramp
Polańczyk
Przystań ATRIUM TRAMP
603 860 234
604 484 715

 

30zł

/ Normalnyy

20zł

/ Ulgowy

  • Warto wybrać się na rejst „Zachód słonca”